fbpx

Zalety i zastosowanie kasetonów reklamowych

Większość branży charakteryzuje się bardzo dużą konkurencją, a każda z firm chce przyciągnąć do siebie jak największe grono nowych konsumentów. Okazuje się, że jedna z firm posiada znacznie większą ilość klientów niż sąsiednia firma. Mimo obie oferują podobnej jakości usługi lub produkty. Dlaczego tak się dzieje i co powoduje tego typu zjawisko? W celu odpowiedzi na tego typu pytania

Czytaj dalej

Dlaczego warto wykonać tablicę reklamową z dibondu?

Dibond to stosunkowo nowy materiał kompozytowy, stosowany na szeroką skalę od 15 lat. Zdążył jednak zdobyć sobie zaufanie odbiorców, wypierając materiały tradycyjne, w tym także starsze kompozyty. Stosuje się go zwłaszcza w produkcji materiałów reklamowych takich jak szyldy i tablice reklamowe. Dibond wykorzystuje się jednak także jako materiał budowlany i konstrukcyjny oraz w izolacji akustycznej.

Czytaj dalej

Dlaczego warto laminować naklejki i wlepki?

Często nasi klienci zastanawiają się czy warto laminować naklejki czy też nie. Chcąc podjąć właściwą decyzję pytają o to jakie jest nasze zdanie w tej kwestii. W wielu przypadkach o decyzji odnośnie laminowania naklejki decyduje też fakt, jak mocno wzrośnie cena finalnego produktu. Nie jest tajemnicą, że zabezpieczenie naklejki laminatem podnosi jej cenę. Czy więc warto laminować naklejki?

Czytaj dalej
Zadzwoń do nas!