Pieczątki Wrocław

pieczątki wrocław

Wykonujemy profesjonalne pieczątki wypalane z gumy urządzeniem laserowym.

Pieczątki Wrocław są wysokiej jakości, charakteryzuje je długa trwałość. Wytwarzamy pieczątki o różnych rozmiarach i kształtach. Wykonujemy pieczątki firmowe, lekarskie, podpisówki, faksymilki, potwierdzające uprawnienia, tabelaryczne, exlibrisy, ale również dziecięce. W naszej ofercie występują również datowniki, datowniki z możliwością uzupełnienia dodatkową pieczątką, a także numeratory.

Pieczątki standardowo wykonujemy jako jednokolorowe, ale na specjalne zamówienie mogą one być wielokolorowe. W standardzie realizacja zamówienia odbywa się w ciągu jednego dnia roboczego. W opcji ekspresowej realizacja trwa ok. dwudziestu minut – (dodatkowa opłata 15,00 zł netto)

Do oprawiania pieczątek używamy opraw najlepszych producentów światowych. W naszej ofercie występują produkty takich firm jak: Wagraf, Shiny, Colop, Trodat. Pieczątki wykonujemy na “stopkach” (kołeczkach), w pudełkach metalowych, w pudełkach plastikowych, automatach samotuszujących, automatach szkieletowych, “kołyskach”.

Zamówienia na pieczątki przyjmujemy u nas na miejscu w firmie jak i mailem. Proponujemy Państwu najwyższej jakości pieczątki po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do składania zapytań o wycenę. Oprócz pieczątek wykonujemy suche stemple do wykonywania odcisków w papierze i kartonie, a także stemple do laku, stemple do złocenia lub tłoczenia kartonu.

POLIMERY

ILOŚĆ WIERSZYCENA NETTO
118,00 zł
222,00 zł
325,00 zł
427,00 zł
532,00 zł
635,00 zł
737,00 zł

AUTOMATY

ILOŚĆ WIERSZYCENA NETTO
W117,50 zł
W222,50 zł
W324,90 zł
W429,80 zł
XX
XX
XX