Oklejanie witryn Wrocław

Oklejanie witryn jest bardzo popularną formą reklamy wizualnej. Dzięki niej jesteśmy w stanie bardzo dobrze oznaczyć swój lokal, biuro, sklep czy firmę, a także nadać im charakter i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Oklejanie szyb można wykonać przy użyciu różnego rodzaju folii reklamowych. W zależności od wybranej folii reklama na okno może przepuszczać światło lub nie. Możemy zastosować same litery bądź drukowane skomplikowane grafiki lub zdjęcia. Możemy również połączyć kilka technik dla uzyskania jeszcze lepszego efektu końcowego. To na jakie rozwiązanie się zdecydujemy zależy tylko od tego jaki efekt finalnie chcemy uzyskać.

Jeśli chodzi o oklejanie witryn to służymy fachową pomocą i ogromnym doświadczeniem. Pomożemy dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa biznesu. Wykonamy projekt w oparciu o Państwa wytyczne bądź zaproponujemy swoją wizję oklejania szyb. Po jego akceptacji przygotujemy niezbędne materiały z dbałością o każdy detal i umówimy termin na oklejanie witryn. Korzystamy z folii renomowanych firm takich jak: Oracal, 3M, Avery czy Arlon.

Oklejanie szyb – rodzaje folii

 • FOLIA MONOMERYCZNA (do druku) – krótkoterminowa
  Jest to pełna biała folia reklamowa z przeźroczystym klejem, na której możemy wydrukować dowolną grafikę bądź zdjęcie. Projekt nie musi zamykać się w kwadracie czy prostokącie gdyż możemy wyciąć dowolny kształt po obrysie.
 • FOLIA POLIMEROWA (do druku) – długoterminowa
  Folia reklamowa biała z przeźroczystym klejem. Również tutaj mamy możliwość wydruku dowolnej grafiki bądź zdjęcia i wycinania po obrysie dowolnego kształtu. Charakteryzuje się dużo większą trwałością od folii monomerycznej. Dla utrwalenia wydruku laminujemy laminatem UV.
 • FOLIA OWV (perforowana)
  Popularna folia reklamowa z dziurkami, którą można spotkać na wszelkiego rodzaju witrynach sklepowych czy też autobusach. Charakteryzuje się przepuszczaniem światła z zewnątrz jednocześnie utrudniając zobaczenie tego co jest w środku.
 • FOLIA PLOTEROWA
  Folia reklamowa, która występuje w kilkudziesięciu różnych odcieniach. Jest barwiona w masie i idealnie nadaje się do witryn, na których chcemy umieścić samo mało skomplikowane logo lub napisy.
 • FOLIA SZRONIONA (mrożona/mleczna)
  Popularna przede wszystkim w salonach kosmetycznych i gabinetach lekarskich. Dzięki folii szronionej uzyskujemy efekt zmatowionego szkła. Doskonale maskuje to co dzieję się w środku, a jednocześnie przepuszcza światło. Idealna zarówno do wycinania ploterowego jak i zadruku.

Oklejanie witryn cennik

Jeśli chodzi o oklejanie witryn bardzo trudno ustalić sztywny cennik. Tak naprawdę jest to niemożliwe do zrobienia. Z uwagi na wiele składowych każde zlecenie wyceniane jest przez nas indywidualnie. Uważamy, że każdy klient powinien być traktowany jako osobna jednostka. W końcu w każdym przypadku klient posiada inne preferencje i wytyczne dotyczące oklejania witryn. Istnieje kilka elementów, które mają bezpośrednio wpływ na cenę oklejania szyb. Nie ważne czy będzie to oklejanie witryn sklepowych, lokali usługowych, banków, restauracji, galerii handlowych.

Cena oklejania witryn w dużej mierze zależy od:

 • projektu oklejanej witryny
 • rodzaju zastosowanej folii
 • umiejscowienia witryny
 • wielkości oklejanej witryny oraz jej wyglądu