Kubki z nadrukiem Wrocław

Kubki z nadrukiem to fantastyczny gadżet, który z pewnością sprawdzi się jako drobny upominek dla stałych klientów. Dodatkowo jeśli chociażby długopisy reklamowe wydają się Państwu zbyt proste i banalne to kubki z nadrukiem spełnią swoją funkcję. Będą idealnym i niesztampowym gadżetem. Jeśli taki kubek z logo będzie posiadał fajny nadruk mamy szansę na to by był ulubionym kubkiem klienta. Aromatyczna kawa lub gorąca herbata w chłodny poranek wypita z takiego kubka sprawi, że Państwa firma będzie kojarzyła się z czymś przyjemnym. Warto budować dobrą relację z klientem na każdym szczeblu współpracy, ponieważ wtedy chętniej do nas wraca.

Dodatkowo, można u nas wykonać kubki ze zdjęciem. Idealnie nadadzą się na prezent z okazji dnia mamy, taty czy też dziadka lub babci. Zdjęcie bliskiej osoby wystarczy wzbogacić o personalizowany napis, a fotokubek na prezent z pewnością sprawi dużo radości osobie obdarowanej. Kubki z nadrukiem są świetną alternatywą dla oklepanych czekoladek lub kwiatów. Dzięki funkcjonalności możemy być pewni, że kubek ten przywoła najlepsze wspomnienia związane z naszą osobą podczas picia z niego jakiegokolwiek napoju.

Każdy kubek z nadrukiem zrealizowany w naszej firmie można bez obaw myć w zmywarce. Nadruk jest niezwykle trwały, niewyczuwalny pod palcami i nie ściera się. Kolory zaś są wysycone i żywe. Jeśli chcieliby Państwo zamówić tylko jeden kubek ze zdjęciem, nie ma najmniejszego problemu. Realizujemy pojedyncze zamówienia, kiedy klient potrzebuje fotokubek na prezent. Również takie, gdzie kubki z logo przewidziane są dla każdego pracownika w większej korporacji. Dodatkowo na kubki z nadrukiem posiadamy specjalne kartonowe pudełka w kolorze białym.

Kubki z nadrukiem cena

IlośćCena / szt.
1 szt.20,00 zł + VAT
2-4 szt.
15,00 zł + VAT
5-9 szt.13,00 zł + VAT
10-29 szt.11,00 zł + VAT
30-49 szt.9,50 zł + VAT
50-99 szt.8,00 zł + VAT
100-199 szt.7,00 zł + VAT
200+ szt.6,50 zł + VAT