Naklejki samoprzylepne Wrocław

Naklejki Wrocław wykonujemy na naszych nowoczesnych ploterach solwentowych japońskiej firmy Roland. Maszyny te są ploterami drukująco-tnącymi. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości jeśli chodzi o produkcję naklejek. W związku z tym kształt Państwa naklejki może być dokładnie taki jaki sobie Państwo wymyślą.

W zależności od Państwa potrzeb i późniejszego zastosowania naklejki samoprzylepne drukujemy na różnego rodzaju foliach. Poniżej przedstawiamy folie samoprzylepne do druku naklejek, które stosujemy w naszej drukarni.

Rodzaje folii, z których wykonujemy naklejki

Standardowa folia – monomeryczna matowa lub błyszcząca (oracal, avery dennison) nadaje się do naklejek samoprzylepnych czyli popularnych wlepek. Aby podnieść trwałość takich naklejek samoprzylepnych stosujemy specjalny laminat UV, który chroni naklejki Wrocław przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i słońcem.

Przeźroczysta – jest folią dzięki, której można wykonać ciekawe naklejki z białym poddrukiem lub po prostu druk białym kolorem na folii. Rozwiązanie to sprawdza się przede wszystkim jeśli chcemy uzyskać wielokolorowe naklejki bez tła. Dzięki maszynom, które posiadamy jesteśmy w stanie wykonać naklejki z białym poddrukiem nawet do szerokości 160 cm. Druk kolorem białym dla większej wytrzymałości również można pokryć bezbarwnym laminatem UV.

Plombowa – służy do produkcji naklejek typu plomba. Takie naklejki są trudne do zerwania, a przy jakiejkolwiek próbie folia ta rwie się na małe kawałeczki. Z folii plombowej idealne będą naklejki plombowe do np. serwisów maszyn gdzie po wykonanej naprawie można zakleić nią dany element, tak by mieć pewność, że przy sprzęcie przyjętym na gwarancję nic nie było majstrowane. Popularne naklejki plombowe „złe parkowanie” wykonane są właśnie z tej folii.

Odblaskowa – nada się do naklejek, które będą przyklejone np. przy ulicy. Można również z pomocą folii odblaskowej wykonać efektowne tablice reklamowe. Efekt, który osiągniemy w nocy po poświeceniu na tego rodzaju naklejki światłem jest zdumiewający, ponieważ tablica oklejona taką naklejką rzuci się w oczy nawet z dużej odległości. To sprawi, że możemy z jej pomocą dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów.

Adhezyjna – to folia, która nada się do bardzo krótkich realizacji. Z uwagi na technikę bez klejową naklejki są niezwykle łatwe do demontażu.

Folie do naklejek na samochody

Wylewana i polimerowa – długoterminowe (arlon, 3M) to folie, które przede wszystkim stosowane są do oklejania samochodów. Ze uwagi na miękkość folii i zastosowany klej kanalikowy są niezwykle łatwe w aplikacji i wytrzymałe. Folia polimerowa idealnie sprawdzi się do oklejania gładkich powierzchni auta. Wylewana zaś doskonale nadaj się do oklejania trudniejszych miejsc w aucie takich jak przetłoczenia. Dodatkowo wydruki wykonane na tych foliach warto zalaminować laminatem UV, ponieważ laminat ten sprawi, że trwałość naklejki jak i samego wydruku zdecydowanie się podniesie. Ponadto świetnie ochroni wydruk przed promieniowaniem słonecznym czy innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Folia One Way Vision (OWV) jest folią stosowaną na szyby. Popularna folia, którą wykonuje się oklejanie szyb autobusowych czy oklejanie witryn. Charakteryzuje się dość sporą przepuszczalnością światła z zewnątrz dzięki malutkim otworkom. Nie przeszkadzają one jednak ani trochę w odbiorze reklamy. Ponadto dodatkowym jej atutem jest to, że z wewnątrz oklejonej np. witryny widać to co dzieje się na zewnątrz.

Oferujemy krótkie terminy realizacji naklejek.
Śmiało możemy nazwać się POGOTOWIEM REKLAMOWO-POLIGRAFICZNYM.

Zobacz również:
WizytówkiPlakatyBanerySmycze reklamowe