fbpx

Kasetony reklamowe Wrocław

Kasetony reklamowe są bardzo ważnym elementem w każdej firmie, która chce być odbierana jako dbająca o swój wizerunek . Ta z pozoru minimalistyczna reklama świetlna ma bardzo duży wpływ na to czy klient odwiedzi nasze biuro, sklep, ośrodek czy też nie. Kasetony reklamowe sprawdzą się idealnie tuż nad wejściem do danego lokalu lub jak w przypadku większych budynków takich jak biurowce czy galerie handlowe na ścianie dobrze widocznej z głównej ulicy. Można również zamiennie zastosować tablice reklamowe, jednak efekt, który dają kasetony podświetlane jest o wiele, wiele lepszy. Nie bez powodu biurowce i galerie stosują kasetony podświetlane. Dzięki nim mamy pewność, że nasza firma jest widoczna zarówno w ciągu dnia jak i późnym wieczorem. Kasetony podświetlane zdecydowanie dodają splendoru.

Kasetony reklamowe z dibondu

Nasza firma wykonuje kasetony reklamowe z dibondu , w których podświetlane jest tylko to co usunęliśmy z płyty poprzez frezowanie. Na tylnej ściance kasetonu zamocowana jest wysokiej jakości taśma LED lub LEDy punktowe. W miejsce wyfrezowanych otworów wklejone są elementy z kolorowej plexi i tylko one „świecą”. Oczywiście może to być logo firmy, napis czy krótki opis działalności. Kolor dibondu jak również plexi, z którego zbudowane są kasetony reklamowe można dobrać według upodobań. Dużą zaletą płyty dibond jest fakt iż występuje w kolorze srebrnym ze szczotkowaniem dzięki czemu idealnie imituje stal. Co więcej taki efekt sprawia iż kasetony podświetlane wyglądają bardzo elegancko i efektownie. Podobnie jak kolor dibondu można również wybrać kolor plexi. Występuje w naprawdę wielu odcieniach, więc dobranie któregoś do kolorystyki firmy nie będzie sprawiało problemów. W przypadku braku plexi w specyficznym kolorze, okleja się plexi mleczną specjalną folią kasetonową do podświetleń.

Kasetony reklamowe z licem z plexi

Plexi to kolejny doskonały materiał, z pomocą którego robimy kasetony reklamowe. Tym razem plexi nie występuje w roli pojedynczych elementów, a całej płyty umieszczonej w aluminiowej konstrukcji – profil kasetonowy. Dzięki swoim właściwościom rozpraszającym światło i odcienieniom w których występuje kasetony podświetlane z plexi są bardzo popularne. Do ich produkcji używamy dwóch rodzajów plexi. Pierwszym z nich jest plexi mleczna, na którą przyklejany jest wydruk solwentowy na folii przeźroczystej i plexi przeźroczysta, na którą przyklejany jest wydruk z folii białej. Tą metodą możemy wykonać kaseton reklamowy z pełnokolorowym zdjęciem. Podobnie jak kasetony reklamowe z dibondu na tylnej ściance umieszczone są wysokiej jakości taśmy led lub ledy punktowe. Oczywiście wydruki przed aplikacją na kasetony reklamowe są laminowane specjalnym laminatem UV. Zabezpiecza on wydruk przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych, dzięki czemu kolory nie blakną i a reklama świetlna wygląda doskonale przez długi czas.

Zadzwoń do nas!