Banery reklamowe Wrocław

Banery reklamowe są chyba najbardziej znanymi i najpopularniejszymi środkami przekazu informacji wizualnej. Wydruki na tkaninach typu frontlit czyli banery cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Spełniają przede wszystkim swoją funkcję informacyjną, a oprócz tego są relatywnie tanie. Banery Wrocław są doskonałą formą reklamy do zamontowania praktycznie wszędzie gdzie mamy do czynienia z w miarę płaską powierzchnią, ale i nie tylko. W przeciwieństwie do nośnika jakim są tablice reklamowe sprawdzają się również na powierzchniach zaokrąglonych, a nawet prostokątnych.

Przede wszystkim idealnie nadają się do zawieszenia na płocie, ponieważ dookoła posiadają metalowe oczka, dzięki którym z łatwością do montażu można użyć popularnych trytek. Aby wzmocnić banery reklamowe oczka te wbijane są na wcześniej podwiniętych i zgrzanych bokach, co zdecydowanie podnosi ich trwałość. Ponadto banery można umieścić na elewacji za pomocą kołków rozporowych. Z pewnością będzie to zdecydowanie opcja niskobudżetowa w stosunku do tablic reklamowych.

Oprócz tego, banery informacyjne można również powiesić na specjalnie do tego celu wykonanych konstrukcjach stalowych odpowiednio zabetonowanych w ziemi lub obciążonych betonowymi bloczkami. Tkaniny banerowe doskonale odnajdują się w warunkach zewnętrznych. Są również odporne na warunki atmosferyczne.

Druk banerów reklamowych

W naszym parku maszyn posiadamy nowoczesne i niezawodne plotery japońskiej firmy Roland. Dzięki nim banery reklamowe mają bardzo wysoką jakość. Szerokość banera jaką jesteśmy w stanie wydrukować z jednego kawałka to 250 cm. Nie ma również najmniejszego problemu z wykonaniem dużo szerszych banerów. W takim przypadku dwie części tkaniny banerowej są ze sobą zgrzewane.

W ten sposób uzyskujemy mocne łączenie obu części. Na życzenie klienta banery reklamowe możemy pokryć specjalnym płynnym laminatem, który doskonale zabezpieczy wydruk przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki temu zabiegowi kolory nie wypłowieją tak szybko i dłużej będą nasycone. Można również znaleźć drukarnie, które drukują tanie banery reklamowe, jednak jakość ich usług jest stosunkowo niska.

Realizację banerów reklamowych zaczynamy od przygotowania wstępnego projektu graficznego. W kolejnym kroku jest on wysyłany do klienta w celu dokonania poprawek bądź po prostu akceptacji z jego strony. Druk banerów reklamowych odbywa się również z projektu naszych klientów. Wystarczy w tzw. krzywych, bądź w bitmapie dobrej jakości, wysłać nam projekt, a my zajmiemy się resztą. Druk banerów reklamowych realizujemy już od jednej sztuki. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się większych zleceń. Druk banerów w ilości kilku dziesięciu czy kilkuset sztuk nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Dla Państwa wygody proponujemy odbiór osobisty lub wysyłkę kurierem. Banery reklamowe do wysyłki pakujemy z ogromną dbałością, tak by paczka nie została w żaden sposób uszkodzona podczas transportu. Dokładamy wszelkich stań aby klient otrzymał zamówiony towar w stanie nienaruszonym.