Tablice reklamowe Wrocław

Tablice reklamowe i szyldy to bardzo istotne elementy jeśli chodzi o reklamę  zewnętrzną i oznakowanie firmy. Ważne aby tablice były wykonane z dobrego i solidnego materiału, który będzie odpowiednio dobrany do miejsca, w którym ma się znaleźć. Dzięki temu zarówno tablice reklamowe jak i szyldy będą służyły firmie przez długi czas.

W zależności od zastosowanego materiału powyższe elementy identyfikacji można zamocować do elewacji za pomocą kołków rozporowych lub mocnej zewnętrznej taśmy dwustronnie klejącej – montażowej. Duże znaczenie będzie też miało podłoże, na którym chcemy zamocować szyld. Tablice reklamowe z powodzeniem można zamontować na specjalnie do tego wcześniej przygotowanej konstrukcji stalowej zabetonowanej solidnie w ziemi.

Tablice reklamowe z dibondu

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości materiały idealnie nadające się na szyldy reklamowe. Do zastosowań zewnętrznych, gdzie reklama będzie narażona na ekstremalne warunki atmosferyczne polecamy tablice reklamowe z dibondu. Jest to płyta złożona z kilku warstw kompozytu aluminiowego połączona polietylenem. W zależności od potrzeb klienta płyta może być srebrna szczotkowana, bądź biała z kolorowym nadrukiem. Do druku tablic reklamowych stosujemy dwie technologie: druk uv i druk solwentowy. Grubości płyty typu dibond to 2 mm, 3 mm lub 4 mm. Stosujemy na tablice reklamowe również cienką blachę ocynkowaną bądź polietylen czy poliwęglan komorowy.

Tablice reklamowe z pcv spienionego

Jeśli natomiast reklama znajdować ma się w środku budynku lub z jakichś przyczyn nie można wiercić w elewacji i musi być lekka by utrzymać się na taśmie dwustronnej polecamy tablice reklamowe z pcv spienionego. Jest to dość lekkie tworzywo sztuczne wytwarzane z polichlorku winylu. PCV spienione charakteryzuje się gładką, jednolitą powierzchnią i umiarkowaną elastycznością. Wręcz idealnie nadaje się jako materiał na tabliczki na drzwi. PCV spienione występuje w grubościach: 2 mm, 3 mm, 5 mm. Do produkcji reklam jakimi są tablice reklamowe z pcv spienionego używamy płyt w kolorze białym. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości jeśli chodzi o grafikę na płycie. Stosujemy również płyty typu s-print, hips, pcv utwardzone czy też plexi. Zawsze dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie wizualnie i finansowe. Doradzamy na każdym etapie.

Tablice reklamowe z plexi

Tablice z plexi idealnie nadadzą się jako tablice do kasetonów reklamowych. Z uwagi na fakt, iż plexi występuje o zabarwieniu mlecznym, lekko transparentna, przepuszczająca światło idealnie nadaje się na kasetony podświetlane, czy też eleganckie tabliczki na dystansach. Plexi występuje w grubościach: 1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 5 mm, a nawet 10 mm. Oprócz tego plexi można znaleźć w sporej gamie kolorów. Dzięki temu idealnie nada się również jako litery przestrzenne lub lica na litery styrodurowe.

Ciekawy efekt i nieszablonowy wygląd tablice reklamowe i szyldy mogą nabrać poprzez frezowanie. Frezarką i frezem możemy wykonać tak naprawdę tablicę o dowolnym kształcie.

Przykładamy najwyższą wagę do tego aby nasz klient był zadowolony i usatysfakcjonowany, dlatego służymy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania zarówno jeśli chodzi o materiał jak i montaż gotowej tablicy czy szyldu, a także ich walory estetyczne.