Długopisy reklamowe Wrocław

Długopisy reklamowe to najbardziej znane i najpopularniejsze materiały promocyjne. Idealnie nadają się jako gadżety na targi reklamowe i nie tylko. Doskonale sprawdzą się również jako upominek dla klienta. Dzięki temu nasz kontrahent poczuje się doceniony i wyróżniony.

Warto zainwestować w długopisy firmowe, ponieważ są one dodatkową formą reklamy. Co więcej na takim długopisie możemy umieścić dane teleadresowe z logo firmy dzięki czemu nasza firma będzie zawsze blisko naszych klientów. Jest to świetna alternatywa dla zwykłej, papierowej wizytówki.

Długopisy reklamowe to gadżet, który nie tylko jest świetną reklamą. Długopisy z logo są również bardzo przydatne i praktyczne gdyż można nimi pisać. W ten sposób sprawimy, że klient nie wsadzi naszej reklamy do portfela lecz jest duża szansa, że będzie z niej korzystał na co dzień.

Długopisy z nadrukiem

Nasza firma korzysta z dwóch różnych technologii jeśli chodzi o znakowanie długopisów. Pierwsza z nich to druk UV. Technologia ta pozwala wykonać wielokolorowe nadruki na długopisach. Posiadamy w swojej ofercie zarówno długopisy reklamowe plastikowe, jak i metalowe.

Najlepsze do nadruku są długopisy w kolorze białym, gdyż kolorowy nadruk jest wtedy elegancki i dobrze widoczny. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na długopis w innym kolorze również bez najmniejszego problemu wykonamy na nim druk UV. Co więcej w naszym parku maszyn posiadamy urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wydrukować długopisy reklamowe z białym nadrukiem.

Druk uv na długopisach jest wytrzymały i odporny na ścieranie. Dzięki nowoczesnej technologii, lampy UV natychmiast utwardzają tusz, a długopis od razu nadaje się do użycia.

Długopisy z grawerem

Druga technologia, która również doskonale sprawdza się jeśli chodzi o długopisy z logo to grawerowanie laserowe. Długopisy z grawerem to solidne, metalowe długopisy, których paleta kolorów jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej praktycznie każdy odcień zaczynając od koloru białego, a na czarnym kończąc.

Długopisy reklamowe grawerowane mogą mieć tylko i wyłącznie znakowanie w kolorze białym gdyż wynika to z samej budowy długopisu jak i techniki znakowania laserem. Technologia ta sprawia, że w miejscu grawerowania laser zdrapuje farbę, którą pokryty jest długopis.

Długopisy z grawerem cechuje bardzo wysoka jakość znakowania, które jak w przypadku długopisów z nadrukiem jest odporne na wszelkie ścieranie. W naszej ofercie posiadamy również długopisy plastikowe, które producent stworzył tak by grawerowanie laserowe nie zniszczyło jego struktury i wyglądało dobrze.

Długopisy z logo

Niezależnie od wybranej technologii znakowania, zamówienia na długopisy reklamowe realizujemy już od 50 sztuk. Długopisy z nadrukiem sprawdzą się idealnie jeśli Państwa logo bądź nadruk, który będzie na długopisach występuje w kilku kolorach.

Natomiast długopisy z grawerem można dowolnie mieszać kolorystycznie. Nie ma najmniejszego problemu by w pakiecie 50 sztuk pojawiło się pięć różnych kolorów długopisów. Z miłą chęcią doradzimy przy wyborze techniki znakowania długopisów lepiej pasującej do Państwa firmy.