Naklejki Wrocław

Naklejki Wrocław wykonujemy na naszych nowoczesnych ploterach solwentowych japońskiej firmy Roland. Maszyny te są ploterami drukująco-tnącymi. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości jeśli chodzi o produkcję naklejek. Dzięki temu kształt Państwa naklejki może być dokładnie taki jaki sobie Państwo wymyślą.

W zależności od Państwa potrzeb i późniejszego zastosowania naklejki samoprzylepne drukujemy na różnego rodzaju foliach. Poniżej przedstawiamy folie samoprzylepne do druku, które stosujemy w naszej drukarni.

Rodzaje folii, z których wykonujemy naklejki

Standardowa folia – monomeryczna matowa lub błyszcząca (oracal, avery dennison) nadaje się naklejek samoprzylepnych czyli popularnych wlepek. Aby podnieść trwałość takich naklejek samoprzylepnych stosujemy specjalny laminat UV, który chroni naklejki Wrocław przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i słońcem.

Plombowa służy do produkcji naklejek typu plomba. Takie naklejki są trudne do zerwania, a przy jakiejkolwiek próbie folia ta rwie się na małe kawałeczki. Z folii plombowej idealne będą naklejki do np. serwisów maszyn gdzie po wykonanej naprawie można zakleić nią dany element, tak by mieć pewność, że przy sprzęcie przyjętym na gwarancję nic nie było majstrowane. Popularne naklejki „złe parkowanie” wykonane są właśnie z tej folii.

Odblaskowa nada się do naklejek, które będą przyklejone np. przy ulicy. Można również z pomocą folii odblaskowej wykonać efektowne tablice reklamowe. Efekt, który osiągniemy w nocy po poświeceniu na tego rodzaju naklejkę światłem jest zdumiewający. Tablicą oklejona taką naklejką rzuci się w oczy nawet z dużej odległości. To sprawi, że możemy z jej pomocą dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów.

Adhezyjna to folia, która nada się do bardzo krótkich realizacji. Dzięki technice bez klejowej naklejki są niezwykle łatwe do demontażu.

Folie do naklejek na samochody

Wylewana i polimerowa – długoterminowe (arlon, 3M) to folie, które przede wszystkim stosowane są do oklejania samochodów. Ze względu na miękkość folii i zastosowany klej kanalikowy są niezwykle łatwe w aplikacji i wytrzymałe. Folia polimerowa idealnie sprawdzi się do oklejania gładkich powierzchni auta. Wylewana zaś doskonale nadaj się do oklejania trudniejszych miejsc w aucie takich jak przetłoczenia. Dodatkowo wydruki wykonane na tych foliach warto zalaminować laminatem UV. Laminat ten sprawi, że trwałość foli jak i samego wydruku zdecydowanie się podniesie. Ponadto świetnie ochroni wydruk przed promieniowaniem słonecznym czy innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Folia One Way Vision (OWV) jest folią stosowaną na szyby. Popularna folia, którą oklejane są szyby autobusów czy witryn sklepowych. Charakteryzuje się dość sporą przepuszczalnością światła z zewnątrz dzięki malutkim otworkom. Nie przeszkadzają one jednak ani trochę w odbiorze reklamy, a dodatkowym jej atutem jest to, że z wewnątrz oklejonej np. witryny widać to co dzieje się na zewnątrz.

Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień.
Śmiało możemy nazwać się POGOTOWIEM REKLAMOWO-POLIGRAFICZNYM.

Zobacz również:
WizytówkiPlakatyBanerySmycze reklamowe

Zadzwoń!