Wypożyczalnia przyczep Wrocław

wypożyczalnia przyczep wrocław

Wypożyczalnia przyczep Wrocław działa na terenie całego miasta. Przyczepa samochodowa przyda się osobom, które będą chciały przetransportować jakiś mebel, materiały budowlane, bądź inną rzecz o większym gabarycie.

ZAPRASZAMY NA www.PrzyczepyDoWynajecia.pl

Przyczepa bez problemu zmieści nawet płyty kartonowo-gipsowe czyli tzw. regipsy. Nie ma problemu z wynajmem przyczepy nawet na godziny po wcześniejszym ustaleniu warunków. Należy pamiętać, że aby podpiąć przyczepę należy w aucie mieć zamontowany hak holowniczy i odpowiednią wtyczkę. Co więcej w razie problemów posiadamy również przejściówkę, która pomoże podłączyć prąd do przyczepy.

Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław posiada przyczepę samochodową jednoosiową o DMC 300-750kg wyprodukowaną w 2018 roku przez polską firmę TEMARED.

Wymiary przyczepy:
Długość: 263 cm
Szerokość: 125 cm
Wysokość: 32 cm / Wysokość z plandeką: 90 cm

Przyczepę wynajmujemy na doby jak i na dłuższy okres czasu. Im czas wypożyczenia będzie dłuższy tym cena za dobę będzie malała. Jedyne czego potrzebują Państwo do wypożyczenia przyczepy to dowód osobisty i prawo jazdy. Na czas wypożyczenia pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł. Oczywiście kaucja zwracana jest w całości po zakończeniu najmu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jest to jedna z korzystniejszych ofert we Wrocławiu.
Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław znajduje się w dzielnicy Psie Pole, na ulicy Szpaczej 2.

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRZYCZEPY TOWAROWE LEKKIE!

ZADZWOŃ DO NAS – tel. 500 257 964