fbpx

Wypożyczalnia przyczep Wrocław

wypożyczalnia przyczep wrocław

Wypożyczalnia przyczep Wrocław działa na terenie całego miasta. Przyczepa samochodowa przyda się osobom, które będą chciały przetransportować jakiś mebel, materiały budowlane, bądź inną rzecz o większym gabarycie.

ZAPRASZAMY NA www.PrzyczepyDoWynajecia.pl

Przyczepa bez problemu zmieści nawet płyty kartonowo-gipsowe czyli tzw. regipsy. Nie ma problemu z wynajmem przyczepy nawet na godziny po wcześniejszym ustaleniu warunków. Należy pamiętać, że aby podpiąć przyczepę należy w aucie mieć zamontowany hak holowniczy i odpowiednią wtyczkę. Co więcej w razie problemów posiadamy również przejściówkę, która pomoże podłączyć prąd do przyczepy.

Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław posiada przyczepę samochodową jednoosiową o DMC 300-750kg wyprodukowaną w 2018 roku przez polską firmę TEMARED.

Wymiary przyczepy:
Długość: 263 cm
Szerokość: 125 cm
Wysokość: 32 cm / Wysokość z plandeką: 90 cm

Przyczepę wynajmujemy na doby jak i na dłuższy okres czasu. Im czas wypożyczenia będzie dłuższy tym cena za dobę będzie malała. Jedyne czego potrzebują Państwo do wypożyczenia przyczepy to dowód osobisty i prawo jazdy. Na czas wypożyczenia pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł. Oczywiście kaucja zwracana jest w całości po zakończeniu najmu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jest to jedna z korzystniejszych ofert we Wrocławiu.
Nasza wypożyczalnia przyczep Wrocław znajduje się w dzielnicy Psie Pole, na ulicy Szpaczej 2.

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE PRZYCZEPY TOWAROWE LEKKIE!

ZADZWOŃ DO NAS – tel. 500 257 964

Zadzwoń do nas!